Dell NB Latitude 3500-i3
  • Dell NB Latitude 3500-i3
  • Dell NB Latitude 3500-i3

Dell NB Latitude 3500-i3

57.383 ден.
Производител: Dell
Шифра: SAID3405P
Достапност: На залиха
Количина:

Dell NB Latitude 3500, i3-8145U (4M Cache, 2.1GHz), 15.6" FHD AG Cam& Mic, 8GB DDR4, M.2 256GB PCIe NVMe Class 35 SSD, WiFi 2x2 AC + BT 5.0,3 4 Cell 56Whr express charge battery, 65 Watt

Со Win 10 Pro

Гаранција 36 месеци.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Dell, NB Latitude 3500, laptop, i3

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS