DELL NB Latitude 5411
  • DELL NB Latitude 5411
  • DELL NB Latitude 5411
  • DELL NB Latitude 5411

DELL NB Latitude 5411

68.030 ден.
Производител: Dell
Шифра: SAID3415P
Достапност: На залиха
Количина:

DELL NB Latitude 5411,1

0th.Gen.Intel Core i7-10850H(6 Core,12M cache,2.7GHz,5.1GHz Turbo,35W vPro),

14" FHD WVA(1920x1080)AG 220 nits,

16GB DDR4(1x16GB),

512GB PCIe NVMe Class 40 SSD,

Intel UHD Graphics,

TB3,Wireless,

BT 5.1,DP Backlit Kb,

Ubuntu

Гаранција 36 месеци.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Dell, NB Latitude 5411, i7, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS