DELL NB Vostro 3500 i5
  • DELL NB Vostro 3500 i5
  • DELL NB Vostro 3500 i5
  • DELL NB Vostro 3500 i5

DELL NB Vostro 3500 i5

36.948 ден.
Производител: Dell
Шифра: SAID3054P
Достапност: На залиха
Количина:

Dell NB Vostro 3500,

11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache, up to 4.2 GHz),

15.6" FHD (1920x1080) AG LED Backlight,

8GB DDR4 (8GBX1) 2666MHz,

256GB M.2 PCIe NVMe SSD,

Intel UHD Graphics,

Wireless, BT,

Ubuntu 20.04,

Black

Гаранција 36 месеци. 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Dell, NB Vostro 3500, i5, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS