DELL NB Vostro 5502 i5
  • DELL NB Vostro 5502 i5

DELL NB Vostro 5502 i5

42.450 ден.
Производител: Dell
Шифра: SAID4009P
Достапност: На залиха
Количина:

Dell NB Vostro 5502, 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache,up to 4.2 GHz), 15.6" FHD(1920x1080)AG LED, 8GB DDR4 (8GBX1) 3200MHz, 256GB M.2 PCIe NVMe SSD, Intel Iris Xe Graphics, Wireless, BT, Bckl kb, Ubuntu 20.04, 3-cell, Vintage Gray

Гаранција 36 месеци. 

Со овој лаптоп подаруваме БЕСПЛАТНА лиценца Windows 10 pro, а инсталацијата ќе чини 990 ден. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Dell, NB Vostro 5502, i5, laptop

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS