Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3
  • Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3
  • Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3
  • Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3

Dell PC OptiPlex 3080SFF/i3

28.166 ден.
Производител: Dell
Шифра: SAIA9048P
Достапност: На залиха
Количина:

Dell PC OptiPlex 3080 SFF, Intel Core i3-10100 (4-Core, 6MB Cache, 3.6GHz to 4.3GHz, 65W), 8GB (1x8GB) DDR4 non-ECC Memory, 256GB M.2 PCIe NVMe Class 35 SSD, Intel Integrated Graphics, DVD+/-RW, Kb + Mouse, Ubuntu 18.04, TPM

Спецификации прочитајте ОВДЕ

Гаранција 36 месеци. 

Со овој компјутер подаруваме БЕСПЛАТНА лиценца Windows 10 pro, а инсталацијата ќе чини 990 ден. 

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS