Dell Vostro 3888 PC
  • Dell Vostro 3888 PC
  • Dell Vostro 3888 PC
  • Dell Vostro 3888 PC

Dell Vostro 3888 PC

27.884 ден.
Производител: Dell
Шифра: vostro3888
Достапност: На залиха
Количина:

Intel i5-10400 processor(6-Core, 12M Cache, 2.9GHz to 4.3GHz)
4 GB ram DDR4
1TB 7200RPM 3.5” SATA HDD
WiFi and Bluetooth
Keyboard and Mouse

Гаранција 3 години

 

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Dell, Vostro 3888, PC

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS