Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
  • Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
  • Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro
  • Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro

Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro

34.000 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 11BM001XRI
Достапност: На залиха
Количина:

Lenovo V530s SFF - i3-9100, 8G, 256G SSD, Win 10 Pro;
Intel Core i3-9100 (4C / 4T, 3.6 / 4.2GHz, 6MB)/ 8GB DDR4/ 256GB SSD M.2 2280 NVMe Opal/ DVD_RW/ Integrated VGA/ VGA + DisplayPort + HDMI/ Serial port/ Keyboard + Mouse/ Card Reader/ Windows 10 Pro

Гаранција 36 месеци.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS