Фиока за пари HS/MS-410
  • Фиока за пари HS/MS-410
  • Фиока за пари HS/MS-410
  • Фиока за пари HS/MS-410

Фиока за пари HS/MS-410

4.660 ден.
Шифра: HS-410A
Достапност: На залиха
Количина:

Фиока за пари HS/MS-410 

Голема фиока за пари, соодветна за речиси секое продажно место. 

Димензии: W x L x H – 410 x 410 x 100 mm

Боја: Бело-сива или црна

*Фотографиите се од информативен карактер и може да се разликуваат од производот

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS