Fitbit Charge 2 Fitness Watch
  • Fitbit Charge 2 Fitness Watch
  • Fitbit Charge 2 Fitness Watch
  • Fitbit Charge 2 Fitness Watch
  • Fitbit Charge 2 Fitness Watch

Fitbit Charge 2 Fitness Watch

5.166 ден.
Шифра: FB407SBKL-EU
Достапност: На залиха
Количина:

Фитнес паметниот часовник Fitbit Charge 2 е компатибилен со сите мобилни телефони и оперативни системи. 

Спецификации:

Екран на допир, accelerometer, altimeter, heart-rate sensor, Bluetooth

Отпорна на прскање од вода, со батерија која издржува до 5 дена.

Дополнителни опции: промена на изгледот на часовникот, препознавање на вежбите (видот на тренинг), следење на квалитетот на спиењето, можност за промена на ремче. 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Тагови: Fitbit Charge 2, fitness, watch

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS