GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB
  • GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB
  • GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB
  • GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB

GoDex G500 Тhermal Transfer Printer, USB

19.150 ден.
Производител: GoDex
Шифра: GP-G500-USB
Достапност: На залиха
Количина:

GoDex G500 - GP-G500-USB

4'' 203 dpi Thermal Transfer Printer, USB

HS Code 84433210

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS