GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0
  • GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0
  • GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0
  • GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0

GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0

17.653 ден.
Производител: GoDex
Шифра: GE300
Достапност: На залиха
Количина:

GoDEX GE300 Thermal Transfer Printer

4'' 203dpi 5IPS, RS232, LAN, USB 2.0 

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS