Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

GoDex GE300 Thermal Transfer Printer RS232, LAN, USB 2.0

15.523 ден.
  • Производител: GoDex
  • Шифра:011-GE0E02-000
  • Достапност:На залиха

GoDEX GE300 Thermal Transfer Printer

4'' 203dpi 5IPS, RS232, LAN, USB 2.0 

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар

Слични производи