HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
  • HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
  • HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
  • HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
  • HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn

HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn

50.820 ден.
Производител: HP
Шифра: SACA0635
Достапност: На залиха
Количина:

Створен е да го следи вашето креативно водство....

HP NB ENVY x360 15-ee0004nn

Со Windows 10 Home 64

AMD Ryzen™ 5 процесор

8 GB memory; 256 GB SSD storage
39.6 cm (15.6") diagonal, FHD (1920 x 1080), multitouch-enabled, IPS, edge-to-edge glass, micro-edge, 250 nits, 45% NTSC 

Гаранција 24 месеци. 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS