HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia
  • HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia
  • HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia

HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia

53.403 ден.
Производител: HP
Шифра: SACA0631
Достапност: На залиха
Количина:

Створен е да го следи вашето креативно водство....

HP NB ENVY x360 13-ay0029nia

Со Windows 10 Home 64

AMD Ryzen 7 4700U octa процесор

(8M Cache, up to 4.10GHz), 13.3 FHD (1920x1080) IPS Touch Screen, 8GB DDR4 on Board, 512GB PCIe NVMe SSD, AMD Radeon Graphics, Webcam, BT, Wireless, 3-Cell, FPR, W10H6, Black

Гаранција 24 месеци. 

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com или јавете се на 079226536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS