HP Monitor V24i
  • HP Monitor V24i
  • HP Monitor V24i
  • HP Monitor V24i
  • HP Monitor V24i

HP Monitor V24i

7.475 ден.
Производител: HP
Шифра: 9RV17AA
Достапност: На залиха
Количина:

Прелистувајте по интернет, гледајте ги Вашите омилени серии или работете си ја работата на HP V24i FHD мониторот со голем екран, кој се прилагодува на вашите потреби за удобност и обезбедува неверојатен квалитет на сликата.

HP Monitor V24i, 24" LED IPS FHD (1920 x 1080), 16:9, 1000:1, 5ms, 250 cd/m?, 0.274 mm, 178/178, 1 VGA, 1 HDMI, Black

Гаранција 12 месеци. 

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: HP, Monitor, V24i, 24''

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS