IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black

IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i3 Black

35.990 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: F0G5002KRI
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaCentre AIO 3 22ITL6 Black - i3-1115G4, 8GB, 256GB NVMe, 22", DOS;
Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB)/ 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200/ (Up to 2 drives) 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 21.5"" FHD (1920x1080) WVA 250nits + 720p HD Camera/ DVD±RW/ Stereo speakers, 3W x2/ Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M/ 11ax, 2x2 + BT5.0/ Keyboard + Mouse/DOS.

Гаранција 24 месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS