IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black
  • IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black

IdeaCentre AIO 3 22ITL6 i5 Black

44.440 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: F0G5002NRI
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaCentre AIO 3 22ITL6 Black - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 22", DOS;
Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB)/ 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200/ (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2280 PCIe NVMe/ 21.5"" FHD (1920x1080) WVA 250nits + 720p HD Camera/ DVD±RW/ Stereo speakers, 3W x2/ Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M/ 11ax, 2x2 + BT5.0/ Keyboard + Mouse/DOS

Гаранција 24 месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS