IdeaCentre AIO 3 24ALC6
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6

IdeaCentre AIO 3 24ALC6

32.690 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: F0G1002HRI
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R3 5300U, 8GB, 256GB NVMe, 24", DOS;

AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T, 2.6 / 3.8GHz, 2MB L2 / 4MB L3)/ 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200/ (Up to 2 drives) 256GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 23.8"" FHD (1920x1080) IPS 250nits + 720p HD Camera/ Stereo speakers, 3W x2/ Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M/ 11ax, 2x2 + BT5.0/ Wireless Keyboard + Mouse/ DOS

Гаранција 24 месеци

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: IdeaCentre, AIO, 3 24ALC6

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS