IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5
  • IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White - R5

37.490 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: F0G1002PRI
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaCentre AIO 3 24ALC6 White- R5 5500U, 8GB, 512GB NVMe, 24", DOS;

AMD Ryzen 5 5500U (6C / 12T, 2.1 / 4.0GHz, 3MB L2 / 8MB L3)/ 2x 4GB SO-DIMM DDR4-3200/ (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 23.8"" FHD (1920x1080) IPS 250nits + 720p HD Camera/ Stereo speakers, 3W x2/ Integrated Graphics/ Ethernet 100/1000M/ 11ax, 2x2 + BT5.0/ Wireless Keyboard + Mouse/  DOS

Гаранција 24 месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: IdeaCentre, AIO, 3 24ALC6, White, R5

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS