IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
  • IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
  • IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
  • IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
  • IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
  • IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3

IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3

29.230 ден.29.890 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 82H80074RM
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3-1115G4, 8GB, 512GB NVMe, 15,6"", DOS;

Intel Core i3-1115G4 (2C / 4T, 3.0 / 4.1GHz, 6MB)/ 4GB Soldered DDR4 + 4GB DDR4 / (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 15.6"" FHD (1920x1080) IPS 300nits AG + Camera with Privacy Shutter/ Integrated Graphics/ 11ax, 2x2 + BT5.1/ Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio/ Firmware TPM 2.0/ 38Wh battery/ 1,65kg/ DOS

Гаранција 24 месеци. 

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, laptop, i3, IdeaPad, 15ITL6

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS