IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
  • IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
  • IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
  • IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
  • IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5

IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5

42.500 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 82H700AERM
Достапност: На залиха
Количина:

IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 14", Win 10 Home;
 

Intel Core i5-1135G7 (4C / 8T, 2.4 / 4.2GHz, 8MB)/ 4GB Soldered DDR4 + 4GB DDR4 / (Up to 2 drives) 512GB SSD M.2 2242 PCIe NVMe/ 14"" FHD (1920x1080) IPS 300nits AG, 45% NTSC + 720p with Privacy Shutter/ Integrated Graphics/ FPR Touch Style/ 11ac, 2x2 + BT5.0/ Backlit Keyboard/ Stereo speakers, 1.5W x2, Dolby Audio/ Firmware TPM 2.0/ 38Wh battery/ 1,41kg/ Windows 10 Home 64

 

Гаранција 24 месеци. 

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, laptop, i5, IdeaPad, 15ITL6

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS