Zebra MC67

Zebra MC67

23.777 ден.
Производител: Zebra
Шифра: 02
Достапност: На залиха
Количина:

Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6.5, 512Mb/2Gb, NUMERIC Keypad, Bluetooth, Extended 1.5 x 3600 mAh Battery. Доаѓа во повеќе модели: Base, Premium и Dual WAN.Гаранција 12 месеци.

Целосно опремен мобилен компјутер - MC67 - им овозможува на вработените на терен сè што им треба за да ја завршат работата како што треба и на време. Овој целосно опремен уред им овозможува на вашите работници да примаат нарачки, да прават нарачки, во реално време, да ја подобрат услугата на клиентите и продуктивноста. Со двојниот безжичен WAN модем, можете да изберете мобилна мрежа што ќе им обезбеди на вработените најдобра покриеност (4G GSM или 3.5G CDMA - или двете). Беспрекорна мобилна врска,неопходна за Вашите вработени за да ја зголемат ефикасноста. Поедноставно управување со уредот и максимално враќање на инвестицијата (RoI) за Вашиот бизнис. И се разбира, посреќни и позадоволни клиенти.

За повеќе информации или консултација пишете ни на sales@ssbkompjuteri.com

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

Сигма-СБ Компјутери ДОО постои од Мај 2005 година. Формирана е како одговор на потребата на клинтите на Сигма-СБ ДООЕЛ, да се обезбедат со сериозен партнер, кој ќе понуди ИТ решенија.. Повеќе

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS