Zebra

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.
Symbol/Zebra DS7708 Barcode scanner
Со Symbol/Zebra DS7708 скенирајте буквално секаков бар-код, на било каква површина, од било кој..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner
Најпродаваниот баркод скенер! Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брз..
5.664 ден.
без ДДВ: 5.394 ден.
Zebra MC67
Motorola/Zebra MC67 - Wi-Fi (802.11A/B/G/N), GPS, 4G WWAN HSPA+, 2D Imager, Camera, Windows Mobile 6..
23.777 ден.
без ДДВ: 20.150 ден.
Zebra MP7000 Barcode Scanner
Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно! Овој скене..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC20
Zebra TC20 – EVM, TC20 PLUS, WLAN, 2D Imager (SE4710), Camera, 2GB/16GB, Android 70 NoUGAT, 35M..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.
Zebra TC21/TC26
Zebra TC21/TC26 Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застан..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC25
Zebra TC25 - Створен за работа, мобилниот компјутер TC25 на Зебра има моќ да стори многу повеќе за п..
17.046 ден.
без ДДВ: 14.446 ден.
Zebra TC51/TC56
Zebra TC51/56 - Не го жртвувајте дизајнот на уредот за функционалноста на претпријатието - или функц..
35.848 ден.
без ДДВ: 30.380 ден.
Zebra TC52/TC57
Zebra TC52/57 - Кога ќе изберете TC52x или TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

Сигма-СБ Компјутери ДОО постои од Мај 2005 година. Формирана е како одговор на потребата на клинтите на Сигма-СБ ДООЕЛ, да се обезбедат со сериозен партнер, кој ќе понуди ИТ решенија.. Повеќе

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS