Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
DELL G3 3500 i5 DELL G3 3500 i5
DELL NB G3 15 3500, 10th Gen. Intel Core i5-10300H (8MB Cache,up to 4.5 GHz), 15.6" FHD (1920x1080) ..
56.500 ден.
без ДДВ: 53.810 ден.
Dell NB Latitude 3500-i3 Dell NB Latitude 3500-i3
Dell NB Latitude 3500, i3-8145U (4M Cache, 2.1GHz), 15.6" FHD AG Cam& Mic, 8GB DDR4, M.2 256GB P..
57.383 ден.
без ДДВ: 54.650 ден.
DELL NB Vostro 5502 i5 DELL NB Vostro 5502 i5
Dell NB Vostro 5502, 11th Gen. Intel Core i5-1135G7 (8MB Cache,up to 4.2 GHz), 15.6" FHD(1920x1080)A..
42.450 ден.
без ДДВ: 40.429 ден.
HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia HP ENVY x360 Convert 13-ay0029nia
Створен е да го следи вашето креативно водство.... HP NB ENVY x360 13-ay0029nia Со Windows 10 ..
53.403 ден.
без ДДВ: 50.860 ден.
HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn HP ENVY x360 Convert 15-ee0004nn
Створен е да го следи вашето креативно водство.... HP NB ENVY x360 15-ee0004nn Со Windows..
50.820 ден.
без ДДВ: 48.400 ден.
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5 IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5
IdeaPad 3 14ITL6 Arctic Grey - i5-1135G7, 8GB, 512GB NVMe, 14", Win 10 Home;   Intel Core i..
42.500 ден.
без ДДВ: 40.476 ден.
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3 IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey - i3-1115G4, 8GB, 512GB NVMe, 15,6"", DOS; Intel Core i3-1115G4 (2C ..
29.890 ден.
без ДДВ: 28.467 ден.
IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey AMD Ryzen IdeaPad 3 15ITL6 Arctic Grey AMD Ryzen
IdeaPad 3 15ALC6 Arctic Grey - R3 5300U, 8GB, 512GB NVMe, 15,6", DOS; AMD Ryzen 3 5300U (4C / 8T,..
29.290 ден.
без ДДВ: 27.895 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Black
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или з..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey Lenovo 15.6-inch Laptop Casual Backpack B210 Grey
Компактен стил и дизајн на Lenovo 15.6 "Laptop Casual Backpack, совршен за на работа или за училиште..
1.260 ден.
без ДДВ: 1.068 ден.
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", БЕСПЛАТЕН Windows 10 Pro; Intel® Co..
39.990 ден.
без ДДВ: 38.086 ден.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5
ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5-1135G7, 16G, 512G NVMe, 14", DOS; Intel® Core™ i5-1135G7 (4C / 8T, 2...
50.990 ден.
без ДДВ: 48.562 ден.
Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5 Lenovo ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5
ThinkPad T15 Gen 1 Black - i5-10210U, 8G, 512G NVMe, 15,6", Win 10 Pro; Intel Core i5-10210U (4C ..
88.700 ден.
без ДДВ: 84.476 ден.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7-10510U, 16G, 512G NVMe, 14" Touch, Win 10 Pro; Intel Core i..
128.000 ден.
без ДДВ: 121.905 ден.
Lenovo V14 ADA Lenovo V14 ADA
Lenovo V14 ADA Iron Grey - AMD 3020e, 4GB, 256GB NVMe, 14", DOS; AMD 3020e (2C / 2T, 1.2 / 2.6GHz, ..
15.890 ден.
без ДДВ: 15.133 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS