Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
MC75 Mobile Handheld Computer MC75 Mobile Handheld Computer
 Модел: MC75A6-P4CSWRRAAWR  (HSDPA, 802.11a/b/g, Imager Scan Engine, Camera, 256MB/1GB Mem..
23.412 ден.
без ДДВ: 19.841 ден.
Motorola/Zebra MC65
MC65 Motorola/Zebra MC65 - Dual-Radio WAN with HSPA and EVDO, Imager, Windows Mobile 6.5, 256MB/1GB..
20.485 ден.
без ДДВ: 17.360 ден.
Symbol/Zebra DS7708 Barcode scanner
Со Symbol/Zebra DS7708 скенирајте буквално секаков бар-код, на било каква површина, од било кој..
23.306 ден.
без ДДВ: 22.196 ден.
Symbol/Zebra LS2208 Barcode scanner
Најпродаваниот баркод скенер! Symbol/Zebra LS2208 e 1D ласерски баркод скенер, кој овозможува брзо ..
5.664 ден.
без ДДВ: 5.394 ден.
Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner Zebra DS2208-SR7U2100SGW barcode scanner
Zebra DS2208 - Corded Barcode scanner, Zebra DS2208, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Kit ..
6.641 ден.
без ДДВ: 6.325 ден.
Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only Zebra DS2278-SR00007ZZWW Scanner Only
Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, SCANNER ONLY, Han..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra DS2278-SR7U2100PRW Barcode Scanner Zebra DS2278-SR7U2100PRW Barcode Scanner
Zebra DS2278 - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, Handheld. Ki..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished Zebra DS2278-SR7U2100PRW Refurbished
Zebra DS2278 REFURBISHED - Cordless Barcode scanner, Zebra DS2278, 2D Imager, General Purpose, USB, ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra MP7000 Barcode Scanner
Zebra MP7000 Barcode Scanner - Одличен скенер и вага за мерење намирници во едно! Овој скенер-..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra TC20 Zebra TC20
Zebra TC20 – ги содржи сите карактеристики што Ви се потребни за да заштедите време и пари, да ..
26.118 ден.
без ДДВ: 22.134 ден.
Zebra TC26 3GB/32GB Zebra TC26 3GB/32GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
36.726 ден.
без ДДВ: 31.124 ден.
Zebra TC26 4GB/64GB Zebra TC26 4GB/64GB
Zebra TC26 - Додека размислувате да купите евтини мобилни телефони за вашите вработени, застане..
40.019 ден.
без ДДВ: 33.914 ден.
Zebra TC56 Zebra TC56
Zebra TC56 - Не го жртвувајте дизајнот на уредот за функционалноста на претпријатието - или функцион..
35.518 ден.
без ДДВ: 30.100 ден.
Zebra TC57 Zebra TC57
Zebra TC57 - Кога ќе изберете TC57x, ќе ги добиете нашите најпродавани издржливи рачни мобилни компј..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra ZD421 Thermal printer
Thermal Transfer Printer (74/300M) ZD421; 203 dpi, USB, USB Host, Modular Connectivity Slot, BTLE5, ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.
Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer Zebra ZT230 - Thermal Transfer Printer
Quality Construction and Performance Whether you are adopting barcode technology for the first time ..
0 ден.
без ДДВ: 0 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2023. UKION SHOPS