Пребарување

Критериуми за пребарување

Пребарај:

Производи кои ги исполнуваат критериумите за пребарување

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3 Lenovo ThinkBook 15 G2 Mineral Grey i3
ThinkBook 15 G2 Mineral Grey - i3-1115G4 8G, 256GB NVME, 15,6", БЕСПЛАТЕН Windows 10 Pro; Intel® Co..
39.990 ден.
без ДДВ: 38.086 ден.
Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5 Lenovo ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5
ThinkPad E14 Gen 2 Black - i5-1135G7, 16G, 512G NVMe, 14", DOS; Intel® Core™ i5-1135G7 (4C / 8T, 2...
50.990 ден.
без ДДВ: 48.562 ден.
Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7 Lenovo ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7
ThinkPad X1 Yoga Gen 5 Iron Grey - i7-10510U, 16G, 512G NVMe, 14" Touch, Win 10 Pro; Intel Core i..
128.000 ден.
без ДДВ: 121.905 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS