Jabra Evolve 20 SE
  • Jabra Evolve 20 SE
  • Jabra Evolve 20 SE

Jabra Evolve 20 SE

3.050 ден.
Производител: Jabra
Шифра: 20-SE-4999-823-309
Достапност: На залиха
Количина:

Лесно управување со повици-Добијте лесен пристап до најкористените функции, како што се јачина на звук и исклучување звук. Исто така, можете да одговарате и да завршите повик директно од контролната единица
Едноставно носете ги слушалките за да ја елиминирате бучавата со висока фреквенција, како што се човечките гласови во позадина-сето тоа благодарение на специјално дизајнираните перничиња за уши. Ова го нарекуваме „пасивно поништување на бучавата“.
Plug-and-play-Слушалките работат надвор од кутијата со сите водечки системи. Инсталацијата е лесна, а вклучувањето едноставно
Поврзување (со компјутер или мобилни уреди) USB-A/USB-C. Компатибилни со сите оперативни системи.
2 години гаранција од производителот.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Jabra, Evolve 20 SE, headset

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS