Office PC конфигурации

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
AMD Office PC 3 (Ryzen 5 3600)
AMD Office PC 3 (Ryzen 5 3600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 3600 CPU, AM4, 6-cores, 3.6..
33.210 ден.
без ДДВ: 31.629 ден.
AMD Office PC 2 (Ryzen 5 3600)
AMD Office PC 2 (Ryzen 5 3600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 3600 CPU, AM4, 6-cores, 3.6..
25.830 ден.
без ДДВ: 24.600 ден.
AMD Office PC 1 (Ryzen 5 1600)
AMD Office PC 1 (Ryzen 5 1600) Спецификации: AMD Processor Ryzen 5 1600 CPU, AM4, 6-cores, 3.2..
18.735 ден.
без ДДВ: 17.843 ден.
Intel Office PC 5 (i5)
Intel Office PC 5 (i5) Спецификации: Intel Processor Core i5-9600KF Coffee Lake, LGA1151, 6-co..
35.583 ден.
без ДДВ: 33.889 ден.
Intel Office PC 4 (i3)
Intel Office PC 4 (i3) Спецификации: Intel Processor Core i3-10100 Comet Lake, LGA1200, 4-core..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.
Intel Office PC 3 (i3)
Intel Office PC n3 Спецификации: Intel Processor Core i3-10100F Comet Lake, LGA1200, 4-cores, ..
19.565 ден.
без ДДВ: 18.633 ден.
Intel Office PC 2 (G6500)
Intel Office PC n2 Спецификации: Intel Processor Pentium Gold, Dual Core G6500, 4.1 GHz, 4MB C..
17.133 ден.
без ДДВ: 16.317 ден.
Intel Office PC 1 (G4560)
Intel Office PC n1 Спецификации:  Intel Processor Pentium Dual Core G4560 3.5 Ghz (2cores..
12.780 ден.
без ДДВ: 12.171 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS