Останата компјутерска опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
GIGABYTE SSD 240GB
Interface: SATA 6.0Gb/s Form Factor: 2.5-inch internal SSD Total Capacity: 240GB NAND: NAND Flash..
1.980 ден.
без ДДВ: 1.678 ден.
GIGABYTE SSD 120GB
Interface: SATA 6.0Gb/s Form Factor: 2.5-inch internal SSD Total Capacity: 120GB NAND: NAND Flash..
1.380 ден.
без ДДВ: 1.169 ден.
Kingston 250GB A2000 M.2 2280 NVMe Internal SSD
Capacity 250GB  3D NAND XTS-AES 256-bit Encryption TCG Opal IEEE 1667 / eDrive Secu..
2.375 ден.
без ДДВ: 2.013 ден.
Mikrotik RB951-2HnD Mikrotik RB951-2HnD
RB951G-2HnD е безжичен SOHO гигабит АП со процесор на новата генерација Atheros и поголема моќ на об..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Mikrotik hAP Mikrotik hAP
Овoj мал access point е совршен уред за домови или мали канцеларии каде што ви треба само безжи..
3.186 ден.
без ДДВ: 2.700 ден.
Lenovo Legion Mouse pad Lenovo Legion Mouse pad
Гумирана подлога отпорна на лизгање обезбедува стабилност при лизгање и насочување на глувчето. Пла..
2.204 ден.
без ДДВ: 1.868 ден.
Samsung Galaxy A52 Samsung Galaxy A52
NETWORK GSM / HSPA / LTE Dimensions 159.9 x 75.1 x 8.4 mm (6.30 x 2.96 x 0.33 in) Weight 189 g..
20.050 ден.
без ДДВ: 16.992 ден.
UPS NJOY Keen 800 UPS NJOY Keen 800
UPS NJOY KEEN 800VA / 480W , 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Повеќе инфо на линк..
3.250 ден.
без ДДВ: 2.754 ден.
UPS NJOY Keen 600 UPS NJOY Keen 600
UPS NJOY KEEN 600VA / 360W 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection Повеќе инфо на линкот..
2.690 ден.
без ДДВ: 2.280 ден.
UPS NJOY Shed 625 UPS NJOY Shed 625
UPS NJOY Shed 625VA/375W 5xOutlets with Surge Protection out of which 4 Outlets with Battery Backup ..
3.775 ден.
без ДДВ: 3.199 ден.
Verbatim Slider USB Stick 32GB Verbatim Slider USB Stick 32GB
Retractable sliding mechanism USB 2.0 interface Capacity: 32GB     ..
275 ден.
без ДДВ: 262 ден.
Fitbit Charge 2 Fitness Watch Fitbit Charge 2 Fitness Watch
Фитнес паметниот часовник Fitbit Charge 2 е компатибилен со сите мобилни телефони и оперативни систе..
5.166 ден.
без ДДВ: 4.378 ден.
Lenovo ThinkVision T27h-20 27" Lenovo ThinkVision T27h-20 27"
ThinkVision T27h-20 27" QHD IPS (2560 x 1440) USB Type-C; HDMI, DP, USB Type-C Gen1 1000:1 ..
20.250 ден.
без ДДВ: 19.286 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS