Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless
  • Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless

Lenovo D24-20 23.8" - 3-side NearEdgeless

7.900 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 66AEKAC1EU
Достапност: На залиха
Количина:

Производител: Lenovo

Дијагонала на екранот: 23,8 "
Резолуција на екранот: 1920 x 1080
Тип на екран: VA
Брзина на одговор: 4 ms
Гарантен рок: 3 години

Повеќе информации прочитајте овде

За повеќе информации или консултација во врска со производот, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефонски на +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, D24-20, 23.8", NearEdgeless

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS