Lenovo Essential USB Mouse
  • Lenovo Essential USB Mouse
  • Lenovo Essential USB Mouse

Lenovo Essential USB Mouse

599 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 4Y50R20863
Достапност: На залиха
Количина:

Глувче со стандардна големина за подобар стисок
Жичана USB конекција
Висока резолуција на 1600 DPI
Амбидекстрен дизајн

Повеќе спецификации прочитајте овде

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Lenovo, Essential USB Mouse

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS