Lenovo Essential Wireless compact Mouse
  • Lenovo Essential Wireless compact Mouse
  • Lenovo Essential Wireless compact Mouse
  • Lenovo Essential Wireless compact Mouse

Lenovo Essential Wireless compact Mouse

799 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 4Y50R20864
Достапност: На залиха
Количина:

Опис на производот
Безжичен глушец Lenovo Essential Compact, дизајниран за Ваша погодност. Лесно е да завршите повеќе работа кога не треба да губите време за да ги отплеткувате неуредните кабли или да пребарувате низ канцеларијата за нови батерии. Неговата компактна големина го прави совршен придружник без разлика на приликата. Ставете го во џеб, ранец или торба за лаптоп, и вие сте подготвени за работа.
Врвни карактеристики
Компактен и пренослив дизајн
Оптички сензор со резолуција од 1000 DPI
1 АА батерија за употреба до 12 месеци (може да варира во зависност од употребата)

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS