Logitech M185 Compact wireless mouse
  • Logitech M185 Compact wireless mouse
  • Logitech M185 Compact wireless mouse

Logitech M185 Compact wireless mouse

819 ден.
Производител: Logitech
Шифра: 5099206027282
Достапност: На залиха
Количина:

Глувче
Висина: 3,90 инчи (99 мм)
Ширина: 2,36 инчи (60 мм)
Длабочина: 1,54 инчи (39 мм)
Тежина (со батерии): 2,65 мл (75,2 g)

USB приемник
Потребно: достапна USB порта
Windows 7, 8, 10 или понова верзија
macOS® 10.5 или понова верзија
Chrome OS
Linux Kernel 2.6+

Сензорска технологија
Непречено оптичко следење
DPI (мин/максимум): 1000
Копчиња
Број на копчиња: 3 (лево/десно кликнување, средно кликнување)
Лизгање
Лизгање по линија
Скролано тркало: Да, 2Д, оптички
Батерија
Батерија: 12 месеци 6Времетраењето на батеријата може да варира во зависност од корисникот и компјутерот
Детали за батеријата: 1 x AA (вклучено)
Поврзување
Тип на конекција: безжична конекција од 2,4 GHz
Безжичен опсег: 393,7 инчи (10 метри)
Поврзување / напојување: Да, прекинувач за вклучување / исклучување

Гаранција 24 месеци.

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS