MS DOMINO wireless set
  • MS DOMINO wireless set

MS DOMINO wireless set

690 ден.
Производител: MS
Шифра: domino-wireless
Достапност: На залиха
Количина:

MS DOMINO - безжичен комплет.

Тастатура: Лесните копчиња ќе овозможат тивко и удобно пишување, дизајнот ќе одговара на секоја работна површина, 10 мултимедијални копчиња, опсег 10m, USB приемник.

Глувче: безжичен RF, оптички, 1200 dpi, 4 копчиња за движење, USB приемник. 

Повеќе информации за производот прочитајте ОВДЕ

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS