ThinkPad Bluetooth Silent Mouse
  • ThinkPad Bluetooth Silent Mouse

ThinkPad Bluetooth Silent Mouse

1.500 ден.
Производител: Lenovo
Шифра: 4Y50X88822
Достапност: На залиха
Количина:

ThinkPad Bluetooth Silent Mouse; Dual-host Bluetooth 5.0 за лесна промена меѓу два уреди, Swift Pair за лесна конекција со нов уред, Silent buttons (тивки копчиња) кои овозможуваат кликање без „досадниот“ звук, Син оптички сензор кој работи на било каква површина, Лесно DPI прилагодување: 2400, 1600, 800

Гаранција месеци.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација, контактирајте нѐ на sales@ssbkompjuteri.com или телефон +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS