Мрежна опрема

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Mikrotik RB951-2HnD Mikrotik RB951-2HnD
RB951G-2HnD е безжичен SOHO гигабит АП со процесор на новата генерација Atheros и поголема моќ на об..
5.900 ден.
без ДДВ: 5.000 ден.
Mikrotik hAP Mikrotik hAP
Овoj мал access point е совршен уред за домови или мали канцеларии каде што ви треба само безжи..
3.186 ден.
без ДДВ: 2.700 ден.

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • info@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS