Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset
  • Logitech 960 USB Headset

Logitech 960 USB Headset

2.479 ден.
Производител: Logitech
Шифра: 960
Достапност: На залиха
Количина:

За деловните луѓе кои својот ден го поминуваат на телефон - и сакаат да уживаат во музиката помеѓу повиците.

960 е подготвен за употреба: само вклучете ги во компјутер со USB-A конекторот.

Уживајте во подобрениот дигитален аудио звук и микрофонот што ја филтрира и намалува бучавата од позадината за појасни разговори.

Прилагодливиот микрофон ротира за да не пречи кога не се користи.

Стилскиот дизајн се одликува со ултра меки ушни влошки за удобно користење.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: Logitech 960, USB-А, Headset

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS