Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera

Tapo C100 | Home Security Wi-Fi Camera

1.900 ден.
Производител: TP-Link
Шифра: 22053Q6002224
Достапност: На залиха
Количина:

Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C100
Видео со висока резолуција- ја снима секоја слика во кристално чиста 1080p резолуција
Напредно ноќно гледање - Овозможува визуелно растојание до 10 метри.
Детекција на движења и известувања - ве известува кога камерата ќе детектира движење
Звучен аларм кој лесно се активира - активирајте светлосни и звучни ефекти за да ги исплашите несаканите посетители
Двонасочно аудио - Овозможува комуникација преку вграден микрофон и звучник
Безбедно складирање - Локално складира до 128 GB на картичка microSD, еднаква на 384 часа (16 дена) снимка (Ова се податоци според лабораториското тестирање на Tapo C100)
Лесно поставување и управување - управувајте со камерата преку апликацијата на Тапо

Повеќе информации и спецификации погледнете

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS