Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera
  • Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera

Tapo C200 | Home Security Wi-Fi Camera

2.190 ден.
Производител: TP-Link
Шифра: 220C5S1001506
Достапност: На залиха
Количина:

Домашна безбедносна Wi-Fi камера Tapo C200
Видео со висока резолуција: Ја снима секоја секунда во кристално чиста 1080p слика
Вртење и навалување: 360º хоризонтален и 114º вертикален опсег
Напредно ноќно гледање: Овозможува визуелно растојание до 10 метри
Детектирање движења и известувања: Преку апликација поврзана со Вашиот телефон, камерата Ве известува кога ќе детектира движење.
Звучен и светлосен аларм: Активирајте светлосни и звучни ефекти за да ги исплашите несаканите посетители.
Двонасочно аудио: Овозможува комуникација преку вграден микрофон и звучник.
Меморија: Локално складира до 128 GB на картичка microSD, еднакво на 384 часа (16 дена) снимка. (Ова се податоци според лабораториското тестирање на Tapo C200)
Гласовна контрола: Работи со „Google Assistant" и „Amazon Alexa“. (Google Assistant и Amazon Alexa не се достапни на сите јазици и земји)

Повеќе спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација слободно контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS