UniFi US-48 Managed Gigabit Switches with SFP

UniFi US-48 Managed Gigabit Switches with SFP

38.475 ден.
Производител: Ubiquiti (UniFi)
Шифра: US-48
Достапност: На залиха
Количина:

Powerful Enterprise Switch Models – The UniFi® Switch offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss. For its total, non‐blocking throughput, the 24‐port model supports up to 26 Gbps, while the 48-port model supports up to 70 Gbps.

Multi-Site Management – A single instance of the UniFi Controller running in the cloud can manage multiple UniFi sites within a centralized interface. Each site is logically separated and has its own network monitoring, configuration, maps, statistics, and admin accounts.

Non-Blocking Throughput – For its total, non‐blocking throughput, the 24‐port model supports up to 26 Gbps, while the 48-port model supports up to 70 Gbps.

Switching Capacity – The UniFi Switch offers the forwarding capacity to simultaneously process traffic on all ports at line rate without any packet loss.

Optical Fiber Backhaul – Two SFP ports support uplinks of up to 1 Gbps. For high-capacity uplinks, each 48-port model includes two SFP+ ports for uplinks of up to 10 Gbps.

Спецификации прочитајте ОВДЕ

За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 226 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2021. UKION SHOPS