UPS CyberPower BU650E
  • UPS CyberPower BU650E

UPS CyberPower BU650E

3.053 ден.
Производител: CyberPower
Шифра: BU650E
Достапност: На залиха
Количина:

CyberPower BU650E им обезбедува на корисниците домa или во канцеларија сигурна резервна батерија и заштита на компјутерите и други електронски уреди од неправилности во напојувањето.

Сите CyberPower UPSи се дизајнирани со огноотпорно пластично куќиште, па така и овој производ обезбедува извонредна отпорност на пожар (во споредба со слични производи) што ја минимизира можната штета на вредните уреди во случај на пожар.

Иновативната технологија за управување со батеријата значително ја зголемува ефикасноста на батеријата и промовира зголемени перформанси и подолго траење. Конфигурирачкиот аларм им овозможува на корисниците да го вклучуваат или исклучуваат звучниот аларм. Дизајнот на UPS-от им овозможува на корисниците лесно и едносавно користење, можност за закачување на ѕид, а поради неговата компактност ќе го собере и во најтесните простори. 
 
650VA / 360W
3 Излези
Повеќе спецификации ОВДЕ
 
За повеќе информации или консултација контактирајте не на sales@ssbkompjuteri.com или тел. +389 79 266 536

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: CyberPower-BU650E

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS