UPS NJOY Keen 800
  • UPS NJOY Keen 800
  • UPS NJOY Keen 800

UPS NJOY Keen 800

3.599 ден.
Производител: nJoy
Шифра: UPLI-LI080KE-CG01B
Достапност: На залиха
Количина:

UPS NJOY KEEN 800VA / 480W , 2 x Schuko Battery Backup & Surge Protection

Повеќе инфо на линкот https://www.njoy.global/product/keen-800

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи
Тагови: UPS, nJoy, Keen 800, Surge Protection

За нас

SSBK STORE e првата онлајн продавница на Сигма-СБ Компјутери која постои од 2005 година. Овде можете да го набавите она што со особено внимание сме го одбрале за Вас! Нашата понуда се состои од посебно одбрани артикли, па затоа Ви нудиме ИТ опрема со НАЈГОЛЕМА ВРЕДНОСТ за ЦЕНАTA. Повеќе...

Контакт

  • +389 79 226 536
  • sales@ssbkompjuteri.com

Facebook

Сигма-СБ Компјутери © 2022. UKION SHOPS