Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim External HDD 3.5", 4TB, USB 3.0.

5.159 ден.
  • Шифра:47685
  • Достапност:На залиха
Verbatim External HDD 3.5", 4TB, USB 3.0.

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар