Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Flash Drive 64GB

308 ден.
  • Шифра:49318
  • Достапност:На залиха
Verbatim Flash Drive 64GB, USB 3.0, Pinstripe, Black

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар