Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Flash Drive USB 2.0 Drive 64GB

220 ден.
  • Шифра:49065
  • Достапност:На залиха
Verbatim USB 2.0 Drive 64GB Store n Go Pinstripe Black

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар