Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Flash Drive USB 3.0 Drive 128GB

534 ден.
  • Производител: Verbatim
  • Шифра:49189
  • Достапност:На залиха
Verbatim USB 3.0 Drive 128GB Store N Go V3, Grey

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар