Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Micro SDHC Card 16GB

209 ден.
  • Шифра:44082
  • Достапност:На залиха
Verbatim Micro SDHC Card 16GB, Class 10, incl. adapter

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар