Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Micro SDHC Card 32GB

231 ден.
  • Шифра:44083
  • Достапност:На залиха
Verbatim Micro SDHC Card 32GB, Class 10, incl. adapter

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар