Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim Micro SDXC Card 64GB

495 ден.
  • Шифра:44084
  • Достапност:На залиха
Verbatim Micro SDXC Card 64GB, Class 10, incl. adapter

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар