Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim USB 3.0 Drive 128GB

990 ден.
  • Шифра:49319
  • Достапност:На залиха
Verbatim USB 3.0 Drive 128GB Store'N'go Pinstripe Black P-BLIST

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар