Потребна ви е помош?
+389 79 226 536

Verbatim USB 3.0 Drive 16GB StoreNGo V3, Black/Gray

275 ден.
  • Производител: Verbatim
  • Шифра:049172-58
  • Достапност:На залиха
Verbatim USB 3.0 Drive 16GB StoreNGo V3, Black/Gray

Напишете коментар

Ве молиме најавете се или регистрирајте се за да оставите коментар